Ombudsman Aparatının əməkdaşları “Dövlət qulluğunda fərqlənməyə görə” medalları ilə təltif olunublar
24-06-2024 2242 dəfə oxunub
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti cənab İlham Əliyevin 2024-cü il 24 iyun tarixli Sərəncamı ilə dövlət qulluğunda səmərəli fəaliyyətinə görə bir qrup dövlət qulluqçusu orden və medallarla təltif olunublar. Təltif olunan dövlət qulluqçuları sırasında Azərbaycan Respublikasının İnsan Hüquqları üzrə Müvəkkili (Ombudsman) Aparatının əməkdaşları da vardır.
Dövlət qulluqçularının fəaliyyətinə verilən yüksək qiymətə görə ölkə başçısına dərin minnətdarlığımızı bildiririk. Həmkarlarımızı bu münasibətlə təbrik edir, onlara gələcək fəaliyyətlərində müvəffəqiyyətlər arzulayırıq.

Some staff members of the Ombudsman Office were awarded the Medal "For Distinction in Public Service"
24-06-2024 2166 dəfə oxunub
According to the Decree signed by the President of the Republic of Azerbaijan Mr. Ilham Aliyev, dated 24 June 2024, a group of public servants were awarded with orders and medals for their effective civil service. Among the honored public servants are the employees of the Ombudsman Office of Azerbaijan.
We express our deep gratitude to the country's leader for appreciating the activities of civil servants. We congratulate our colleagues on this occasion and wish them success in their future endeavors.